MTV: kołysanki dla rozedrganych


2009.08.09

opublikował:

MTV: kołysanki dla rozedrganych

W niedzielną noc MTV zaprezentuje (po 23:20) najnowsze klipy U2 i Snow Patrol, których w czwartek zobaczyło tylko kilkadziesiąt tysięcy Polaków, z kilkudziesięciu milionów. Teraz reszta będzie mogła nadrobić..:)

W Alt MTV także zapowiedź koncertowego wydarzenia roku, czyli Radiohead! MTV pokaże jeden z najbardziej szalonych i najdoskonalszych teledysków zespołu Thom’a Yorke’a. Będą też inni ekscentrycy alternatywnej sceny, jak Pendulum, Portishead, czy kompletnie zwariowani Mindless Self Indulgence i Atari Teenage Riot.

Tym razem MTV Rocks zapowiada się spokojniej, niż program alternatywny. Przed pojawieniem się na rynku nowego albumu Pearl Jam, będzie można obejrzeć najbardziej abstrakcyjne dzieło z ich poprzedniego krążka. Pojawi się też reprezentacja dawno nie oglądanej czołówki amerykańskich rockowych list przebojów. Wśród liderów w tym tygodniu na pewno jest Papa Roach, Shinedown i Godsmack. A przed jedynym koncertem w Polsce, w niedzielną noc, MTV zaprezentuje klip grupy Rise Against.

Do Superrocka MTV zaprasza miłośników starego, sprawdzonego thrash metalu, nowego metalcore’a i ponadczasowego death’u. Będzie bowiem nowa Metalllica i najbardziej klasyczny Megadeth, Mastodon i najświeższy Devildriver. A w oczekiwaniu na nowe teledyski do premierowych utworów naszych eksportowych gigantów pojawią się „This Is The War” Vadera i „At The Left Hand ov God” Behemotha.

Tagi


Polecane

Share This