MTV ogłasza nominacje polskich artystów. Zostało jedno wolne miejsce…


2014.09.14

opublikował:

MTV ogłasza nominacje polskich artystów. Zostało jedno wolne miejsce…

Znamy polskie gwiazdy nominowane w kategorii Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014. W tym roku stacja nominowała Grzegorza Hyżego, Mroza (na zdjęciu), Artura Rojka oraz zespół Jamal. Piątego nominowanego wybiorą fani – Dzika Karta jest w Waszych rękach.

Za pośrednictwem Twittera miłośnicy muzyki będą mogli wybrać artystę, który otrzyma Dziką Kartę. Walkę o nią stoczą: Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Honey, Dawid Kwiatkowski i Dawid Podsiadło. Muzyk, który zdobędzie najwięcej tweetów zostanie piątym nominowanym. Aby oddać głos, należy użyć hashtaga #MTVEMA, a następnie jednego z poniższych, przypisanych konkretnym artystom:

#NominujeEwaFarna

#NominujeEwelinaLisowska

#NominujeHoney

#NominujeDawidKwiatkowski

#NominujeDawidPodsiadlo

 Głosowanie na zdobywcę Dzikiej Karty potrwa do północy 14 września. Z kolei 16 września ruszy głosowanie online na całą piątkę nominowanych.

Transmisja z wręczenia nagród 2014 MTV EMA z Glasgow odbędzie się za pośrednictwem kanału MTV na całym świecie, w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21:00. Nagrody MTV EMA – gala wręczenia nagród dla najlepszych, najgorętszych artystów muzycznych – skupia w jednym miejscu gwiazdy z różnych krajów, przedstawiające różne gatunki muzyczne i gromadzi  fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji.

Polecane

Share This