MTV upamiętni Amy Winehouse


2011.07.30

opublikował:

MTV upamiętni Amy Winehouse

W środę, 3 sierpnia o g. 21:00, MTV wyemituje ‘MTV Special: A Tribute to Amy Winehouse’ – dokument, upamiętniający życie i twórczość tragicznie zmarłej artystki – Amy Winehouse.

‘MTV Special: A Tribute to Amy Winehouse’ prezentuje drogę artystki od pierwszych chwili, gdy świat dostrzegl jej niesamowity talent, aż po szczyt jej kariery, kiedy artystka osiągnęła status supergwiazdy. Program  zawiera wywiady z Amy o życiu w świetle jupiterów, miłości czy muzyce. W programie zobaczymy także najlepsze występy piosenkarki, w tym jeden z jej pierwszych koncertów telewizyjnych w programie Baselounge stacji MTV UK, pamiętne wykonanie „Back to Black” na MTV EMA’s 2007, czy akustyczną interpretację ‘Rebab’ z MTV TRL Italy oraz charyzmatyczne występy w USA, m.in. podczas rozdania nagród Grammy 2008 i VH1 Unplugged.

Dokument ‘MTV Special: A Tribute to Amy Winehouse’ zostanie wyemitowany  na kanałach MTV w Europie, Azji, Ameryce Łacińskiej, Australii oraz na Bliskim Wschodzie.

Emisja w MTV Polska: środa, 3 sierpnia g. 21:00

Powtórki programu: sobota 6 sierpnia, g. 18:00 oraz niedziela 7 sierpnia g. 19:00.

Stacja MTV wyemituje również ‘45th at Night’ – sfilmowany w kwietniu 2007 roku koncert Amy Winehouse w studiu MTV w Nowym Jorku. Amy zaprezentowała wówczas niecodzienne interpretacje swoich najpopularniejszych utworów, w tym: ‘Rehab’, ‘Back to Black’, ‘Me and Mr. Jones’ oraz ‘You Know I’m No Good’. Obok Amy Winehouse na scenie wystąpili The Dab Kings oraz Mos Def.

Emisja w MTV Polska: piątek, 29 lipca, g. 1:45

Polecane

Share This