MTV Video Music Awards 2021 wracają na Brooklyn


2021.08.09

opublikował:

MTV Video Music Awards 2021 wracają na Brooklyn

fot. mat. pras.

Po ubiegłorocznej nietypowej gali, przeprowadzonej w ostrym rygorze sanitarnym, 38. edycja MTV Video Music Awards 2021 odbędzie się w Nowym Jorku na żywo i z udziałem publiczności. W niedzielę 12 września na scenie w Barclays Center na Brooklynie pojawią się największe gwiazdy światowej muzyki. Termin przypada na dzień po dwudziestej rocznicy ataków terrorystycznych z 11 września 2001 roku, dlatego stacja MTV wraz z organizacją 9/11 Day przygotowały specjalny program, aby uczcić pamięć ofiar zamachu.

MTV VMA 2021 będzie jedną z pierwszych imprez tak dużego formatu z udziałem publiczności od początku pandemii. Ubiegłoroczna edycja show odbyła się w reżimie sanitarnym i była transmitowana z kilku scen jednocześnie. W tym roku fani będą mieli okazję oglądać artystów ze sceny na żywo, a organizatorzy wraz z władzami stanowymi i lokalnymi dokładają wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim obecnym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Do rozdania jest kilkanaście statuetek Moonmana, w tym najważniejsza – za teledysk roku. Oficjalna lista kategorii oraz nominowanych do tegorocznych nagród zostanie podana już wkrótce. Powalczą o nie najpopularniejsze piosenki i teledyski ostatniego roku.

MTV Video Music Awards – uważane za jedne z najważniejszych nagród przemysłu muzycznego – po raz pierwszy zostały przyznane w 1984 roku. Są drugą najstarszą tego typu ceremonią wręczenia statuetek MTV.

Tegoroczna gala będzie transmitowana przez MTV na żywo – widzowie w Polsce będą mogli obejrzeć ją w nocy z niedzieli 12 września na poniedziałek 13 września, od godz. 2:00. Natomiast wcześniej, od godz. 00:30, będzie można śledzić relacje z czerwonego dywanu i ostatnie przygotowania do show.

Polecane

Share This