MTV w intencji udanego tygodnia…


2009.09.06

opublikował:

MTV w intencji udanego tygodnia…

Niedzielę kończymy dziś z MTV. Pół godziny przed północą czuwanie powinni rozpocząć miłośnicy alternatywnego grania. Dla nich w Alt MTV znajdzie się między innymi nowy utwór nowego alt-hiphopowego odkrycia Hollywood Undead. Ich drugi album zyskuje popularność poza rodzinnym Los Angeles, więc warto sprawdzić, czy słusznie… Będą też teledyski elektro-alternatywnych Goose, Air (na zdjęciu), Unkle i Pendulum. A lubiący się smucić podczas czuwania powinni być zachwyceni wizją obejrzenia klipów Depeche Mode, Radiohead, czy Interpolu.

W MTV Rocks (prawie) same nowości! Zapowiedzią nowego albumu Pearl Jam jest video „The Fixxer”, Placebo przed kolejną wizytą w naszym kraju zdążyli nakręcić nowy teledysk do „Ashtray Hart”, a Coby Shaddix i Papa Roach, zanim zaskoczą nas koncertem w Warszawie, zaskakują trzecim teledyskiem z albumu „Metamorphosis”. Dawno nie było tak rockandrollowego i fajnego obrazka do ich utworu. Będzie też najnowszy klip Kanadyjczyków z Billy Talent, i bardziej znane, ale wciąż robiące dobre wrażenie Kings Of Leon, Nickelback i Metallica.

Pół godziny po północy metalowe hordy przed telewizory przyciągnie Superrock. W tym tygodniu będzie można porównać początki i obecną formę takich kapel, jak Machine Head, Devildriver, Mastodon oraz Gojira. Pierwsi zaprezentują się w klasycznym „Davidian” i coverze Iron Maiden, „Hallowed Be Thy Name”, Dez Fafara z kolegami w superprzeboju „Clouds Over California” i najnowszym „Pray For Villians”. Także Mastodon i Gojirę zobaczymy w teledyskach sprzed lat i ich najnowszych dziełach. Grzechem byłoby tego nie obejrzeć..;)

Polecane

Share This