MuaRi: tajemnicza wokalistka nominowana do CyberYACHa


2013.03.09

opublikował:

MuaRi: tajemnicza wokalistka nominowana do CyberYACHa

Teledysk tajemniczej wokalistki, MuaRi „Girl From a Magazine”, którym zadebiutowała na polskim rynku muzycznym, otrzymał nominacje do video miesiąca marca i walczy o tytuł oraz prestiżową nagrodę CyberYach na 22 Festiwalu Polskich Wideoklipów YACH FILM. Planowane na wrzesień 2013 r. wydarzenie poprzedzają comiesięczne wybory najlepszych teledysków w kategorii CyberYach.

Nominowany teledysk do utworu „Girl From a Magazine” to efekt współpracy profesjonalnych aktorów i kaskaderów, z polskimi specjalistami od tworzenia animacji. Dzięki dynamicznemu przeniesieniu realnych postaci do wirtualnego świata MuaRi, stworzono pełne zwrotów akcji video, które przykuwa uwagę widza i trzyma go w napięciu, aż do ostatniej jego sekundy. Twórcami tego zaskakującego obrazka do muzyki MuaRi są zdolni, polscy filmowcy – producent Adrian Moćko i reżyser Jacek Podgórski.

Artystka w 2010 roku spektakularnie debiutowała w pierwszej dziesiątce UK CLUB CHARTS singlem „THIS TIME“, którego producentem był Tom Nichols (Sugababes, Kylie Minogue). Tym utworem wokalistka zdobyła parkiety na Wyspach i wyznaczyła kierunek rozwoju swojej kariery muzycznej.

Tagi


Polecane

Share This