Muchy na Pepsi Rocks


2012.03.19

opublikował:

Muchy na Pepsi Rocks

Już 20 marca, w ramach cotygodniowego cyklu Pepsi Rocks, na scenie Hard Rock Cafe Warsaw wystąpi formacja Muchy. Będzie to koncert zapowiadający nowy album grupy, podczas którego usłyszymy utwory z nadchodzącego krążka „Chcę ci coś powiedzieć”.

Zespół Muchy został założony w Poznaniu w 2004 roku. Od tego momentu wydali dwie świetnie przyjęte płyty, kilka singli z bogatą radiową historią i odwiedzili wszystkie najważniejsze festiwale w tym kraju. Dwukrotnie gościli na głównej scenie gdyńskiego Openera, dwukrotnie też, Michał Wiraszko przewodził organizacji festiwalu w Jarocinie.

Muchy to z pewnością jeden z najważniejszych zespołów młodszego pokolenia i znak rozpoznawczy lat „zerowych” w Polsce. Od „Miasta doznań” i „Galanterii” po „Przesilenie” i „Notorycznych debiutantów” – pierwsza fala zespołów wypromowanych w internecie i historia najnowsza polskiego rokendrola.

Obecnie zespół występuje w składzie: Michał Wiraszko (wokal, gitara), Tomasz Skórka (bas), Damian Pielka (gitara) i Szymon Waliszewski (perkusja).

 

Data: 20.03.2012

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:00

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)

Polecane

Share This