Muse wracają do Polski


2018.11.05

opublikował:

Muse wracają do Polski

foto: mat. pras.

W 2019 do Polski wróci Muse. Grupa wystąpi 22 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie. Grupa będzie promować u nas album „Simulation Theory”, który do sklepów trafi już w najbliższy piątek. Organizatorem koncertu będzie agencja Live Nation.

Fani, którzy zamówili w przedsprzedaży płytę „Simulation Theory” przed 9 listopada, będą mogli jako pierwsi zakupić bilety już 13 listopada o 10.00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation rozpocznie się 15 listopada o 10:00. Przedsprzedaże zakończą się 15 listopada o 22:00. Otwarta sprzedaż ruszy 16 listopada od 10.00.

The Simulation Theory World Tour zawiera ekscytującą nowość – Enhanced Experience Package, który umożliwi dostęp do ekskluzywnego Reality Pre-Show Party, wspieranego przez Microsoft, z trzema oryginalnymi wirtualnymi grami inspirowanymi utworami z Simulation Theory. Dodatkowe atrakcje Enhanced Experience to bilet na koncert w najlepszej kategorii cenowej, dedykowany plakat, zdjęcie z pamiątkami z ostatnich klipów zespołu i więcej.

Powszechnie uznawany za jeden z najlepszych koncertowych zespołów świata, Muse mają na swoim koncie liczne muzyczne nagrody włączając dwie Grammy Awards, American Music Award, 5 MTV Europe Music Awards, dwie Brit Awards, dziesięć NME Awards i siedem Q Awards.

Tagi


Polecane

Share This