Muzyczny pojedynek na HIGH League Malika Montany

Organizatorzy zapowiadają brutalną walkę na legendarnych zasadach.


2022.04.21

opublikował:

Muzyczny pojedynek na HIGH League Malika Montany

fot. mat. pras.

Brutalny boks birmański po raz pierwszy w polskich freak-fightach. Na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO Arenie, w pojedynku na szalonych zasadach zmierzą się Lil Masti i Zusje. Obie zawodniczki mają na swoim koncie muzyczne epizody, choć akurat na tym polu nie odnosiły sukcesów.

Aniela Bogusz nie ma konkurencji w polskich freak-fightach. Lil Masti wygrała dwie pierwsze walki w bardzo efektownym stylu. Podczas pierwszej gali HIGH League również była bezkonkurencyjna. W sierpniu ubiegłego roku w ERGO Arenie pokonała przed czasem pięściarską mistrzyni świata, Ewę “Kleo” Brodnicką. Starciu towarzyszyły “dymy”, których na długo nie zapomnimy.

Słynna influencerka i youtuberka do Trójmiasta wróci w nowej formule walki. Zapoczątkuje nową erę w historii polskich freak-fightów i zmierzy się z Zusje Astafiewą w legendarnym boksie birmańskim, znanym również jako lethwei.

Zasady boksu birmańskiego gwarantują niezwykle brutalne pojedynki wywodzące się z Azji. Konfrontacja odbędzie się w małych, najtwardszych rękawicach. Na HIGH League 3 zobaczymy prawdziwą stójkową wojnę. W starciu dozwolone będą również uderzenia głową.

Zusje Astafiewa związała się z HIGH League umową i będzie nową zawodniczką organizacji. Wcześniej stoczyła w MMA cztery pojedynki, z czego wygrała dwa. Jej konkurentki zostały zdominowane.

Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty.

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO Arenie (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel. Wcześniej w prawdziwym freak-fighcie zmierzą się Robert “Robur WK” Orzechowski i Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika. Pewny jest również występ Denisa “Bad Boya” Załęckiego, który w klatce wyjaśni kolejny konflikt.

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs TBA

Polecane

Share This