Muzyka jest bronią! Nowy album Major Lazer już dostępny


2020.10.24

opublikował:

Muzyka jest bronią! Nowy album Major Lazer już dostępny

Na wydawnictwie pojawiają się m.in. Nicki Minaj, J Balvin, Anitta, Khalid i wielu innych. To pierwsza płyta zespołu od 2015 roku. Singlem promujacym wydawnictwo jest „Hell and High Water” w duecie z Alessią Carą.

„Music Is The Weapon” to kontynuacja idei przyświecającej Major Lazer od samego początku: by zmniejszać dystanse między ludźmi poprzez zwiększanie imprezy. Pięć lat po premierze „Peace Is The Mission” oraz niezliczonej liczbie koncertów – w tym w tak rzadko odwiedzanych miejscach przez światowe gwiazdy jak Pakistan, Kuba czy Nigeria – „Music Is The Weapon” podkreśla światowe podejście Major Lazer.

Na najnowszym albumie grupy znalazły się piosenki w pięciu językach z artystami m.in. z Chile (Paloma Mami), Jamajki (Sheensea i BEAM) oraz Indii (Nucleya i Rashmeet Kaur). Na krążku pojawiają się też brazylijska gwiazda Anitta oraz pochodzący z Nigerii Mr Eazi i K4mo.

W dniu premiery albumu w Spotify pojawia się także „Lazerism” – sześcioodcinkowy cykl przybliżający kulisy powstania „Music Is The Weapon”.

Major Lazer tworzą Diplo, Walshy Fire oraz Ape Drums. Dotychczas grupa wydała albumy „Guns Don’t Kill People…Lazers Do” w 2009, „Free The Universe” w 2013 oraz „Peace Is The Mission” w 2015. Ich największym przebojem jest „Lean On” w duecie z DJ Snake i MØ.

MAJOR LAZER—MUSIC IS THE WEAPON

1. Hell and High Water (feat. Alessia Cara)
2. Sun Comes Up (feat. Busy Signal & Joeboy)
3. Bam Bam (feat. French Montana & BEAM)
4. Tiny (feat. BEAM & Sheensea)
5. Oh My Gawd with Mr Eazi (feat. Nicki Minaj and K4mo)
6. Trigger (feat. Khalid)
7. Lay Your Head On Me (feat. Marcus Mumford)
8. Can’t Take It From Me (feat. Skip Marley)
9. Rave de Favela with MC Lan & Anitta (feat. BEAM)
10. QueLoQue (feat. Paloma Mami)
11. Jadi Buti with Nucleya (feat. Rashmeet Kaur)
12. Que Calor (feat. J. Balvin & El Alfa)

Polecane

Share This