My Bloody Valentine na OFF Festival


2013.03.04

opublikował:

My Bloody Valentine na OFF Festival

Informację ogłosił Artur Rojek na antenie radiowej Trójki. My Bloody Valentine wystąpią na OFF Festival, który w tym roku wypada w dniach 2-4 sierpnia. Lokalizacja imprezy jest ta sama: Katowice, Dolina Trzech Stawów.

Zespół Kevina Shieldsa będzie promował w Polsce wydany na początku lutego album „m b v”. Pierwsze sesje do krążka odbyły się jeszcze na początku lat 90., ale materiał dopiero teraz trafił w nasze ręce. Nic dziwnego, że przez lata był porównywany do sławetnego „Chinese Democracy” Guns N` Roses. My Bloody Valentine zdecydowali się udostępnił dzieło na swojej stronie internetowej. Zainteresowanie było tak wielkie, że gdy w nocy album niespodziewanie trafił do sieci, serwery padły.

W informacji prasowej czytamy:

„Grupa od pięciu lat znów koncertuje, niezbyt często co prawda, ale zamiast ilości ofiarując jakość: sceniczna forma twórców „Loveless” jest wręcz legendarna, podobnie jak natężenie dźwięku generowane przez zespół. Gościliśmy już na OFFie wielu pilnych i znakomitych uczniów Shieldsa, ale tym razem czas na oryginał”.


Polecane

Share This