My Riot udostępnia w sieci specjalną internetową wersję utworu „Czytam” z nadchodzącej płyty


2013.04.27

opublikował:

My Riot udostępnia w sieci specjalną internetową wersję utworu „Czytam” z nadchodzącej płyty

My Riot udostępnia w sieci do odsłuchu cały utwór „Czytam”.  Fragment kompozycji ilustrował niedawno przedstawiony w internecie film społeczności uprawiającej crossfit, którego wielkim fanem i zawodnikiem stał się Glaca. Ten sport inspiruje go do twórczości, walki z własną słabością i własnym ciałem.

My Riot chciałby wiedzieć w jaki sposób inspirują się ich fani, co ich napędza, co robią żeby zdobyć swój własny szczyt, w jaki sposób wykorzystaliby utwór „Czytam”, żeby pokazać swoje fascynacje i osiągnięcia, w jaki sposób mogliby wyrazić siebie przez tę kompozycję.

Dlatego też dla wszystkich, którzy chcą podzielić się z zespołem swoimi inspiracjami, działaniami i swoja drogą, zostanie udostępniony fragment utworu „Czytam” do ściągnięcia w wersji do wykorzystania w filmikach długości 1min.30sek. Tak jak „Czytam” ilustrował inspiracje Glacy, My Riot chciałby aby fani pokazali nam filmiki ze swoimi działaniami, tworzeniem czy aktywnościami, które może „napędzać” kawałek „Czytam”.

Nieważne czy to skateboarding, crossfit, parkour, sztuki walki, graffitti, bieganie, malarstwo, sport, muzyka, praca, którą kochacie, grafika czy po prostu dobra zabawa z przyjaciółmi…

„Czekamy na załadowane na Wasze FB lub YT filmy ilustrowane utworem „Czytam”. Pokażcie się, pokażcie co tworzycie i czym się zajmujecie, co Was napędza do osiągnięcia Waszego szczytu. Wasze wchodzenie na szczyt może być inspiracją do kolejnej płyty My Riot. Podzielcie się z nami sobą tak, jak my oddajemy siebie na płytach Wam. I jesteśmy pewni, że razem zrobimy coś wyjątkowego. Prosimy o nieprzysyłanie filmów! Tylko linki. Warunkiem wykorzystania fragmentu „Czytam” musi być zaznaczenie w opisie: „muzyka: utwór zespołu My Riot@2013 i link na…”


 


Zapewniamy, że będziemy pokazywać Wasze filmy w miarę możliwości regularnie na FB My Riot, a na pewno wszystkie obejrzymy i zlinkujemy na naszej stronie www.myriotband.com. Zaskoczcie nas! Wspólne zamieszki czas zacząć na nowo! Riot! – zaprasza wydawca.

Polecane

Share This