My Riot zagrają w Stodole – wygraj bilety


2012.10.20

opublikował:

My Riot zagrają w Stodole – wygraj bilety

W środę 24.10.2012 My Riot zagra koncert w warszawskiej Stodole razem z zespołem Flapjack. Jako supporty wystąpią zespoły Lostbone i Jitter Flow. Tym samym My Riot rozpocznie serię jesiennych koncertów w kilkunastu klubach w Polsce.

Stojący na czele zespołu Glaca zapowiada wściekły sound, energię totalną a być może też nowe dźwięki, nad którymi zespół pracuje już od niejakiego czasu.

Glaca: „Dla mnie ta trasa nazywa się „I Don`t Give A Fuck Tour”. Podchodzimy do tematu bez napinki i na luzie. Nie jedziemy bić żadnych rekordów, na to przyjdzie odpowiedni czas. Jedziemy zagrać dla fanów My Riot, którzy w całej Polsce czekają na nas. Tylko to się liczy. Droga tego projektu nie należy do łatwych, ale ciężko pracujemy na szacunek i pozycję. Osoby, które z nami grały lub widziały nas na scenie wiedzą, że to nie przelewki tylko w czystej postaci najbardziej wybuchowy i zadymiarski zespół w Polsce. W Stodole powróci duch hard core`a. Pozdrawiam Flapjack, Lost Bone i Jitter Flow. Panowie rozerwijmy stolice na strzepy….O.K.? Czy może jak to mówi pewien pan juror: „Pasuje???!!!!” :)”

Na koncertach usłyszymy nie tylko utwory z debiutanckiej płyty My Riot ale także kilka kompozycji zespołu Sweet Noise, któremu dedykowana była debiutancka płyta nowej grupy Glacy.

24.10 Warszawa, Stodoła

26.10 Olsztyn, Plaża Kortowicka

15.11 Gliwice, Gwarek

16.11 Bielsko Biała, RudeBoy

17.11 Rzeszów, Pod Palmą

18.11 Kraków, Lizard King

22.11 Wrocław, Alibi

23.11 Zielona Góra, Kawon

25.11 Szczecin, SłowianinDo rozdania mamy pięć podwójnych biletów na koncert w Stodole. By je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: wymień trzech gości, którzy pojawili się na scenie razem z My Riot podczas tegorocznego Przystanku Woodstock. Odpowiedzi ślijcie do niedzieli na adres konkursy@cgm.pl. W mailu, poza odpowiedzią, podajcie też imię i nazwisko, którymi się wylegitymujecie przy odbiorze biletów.

KUP BILET NA KONCERT:

 

Polecane

Share This