MyRiot zagra z okazji rozgrywek Grand Prix na żużlu


2012.04.25

opublikował:

MyRiot zagra z okazji rozgrywek Grand Prix na żużlu

W kilku polskich miastach goszczących tegoroczne zawody żużlowe odbędą się towarzyszące rozgrywkom koncerty My Riot. Muzyczny show będzie częścią Monster Weekend na tegorocznych zawodach Speedway Grand Prix w Polsce.

Glaca – lider My Riot, który obok Tomasza Golloba jest polskim ambasadorem marki Monster, będzie miał okazję brać udział w rozgrywkach dopingując zawodników. To będzie swoista kontynuacja wspólnych działań rozpoczętych przy okazji teledysku „Sam przeciwko wszystkim”. Ten wyjątkowy klip, w którym wzięli udział u boku My Riot, Tomasz Gollob i Peja, stał się swoistą podstawą łączenia muzyki i sportu. Warto wspomnieć, że teledysk obejrzało już tylko na samym kanale youtube ponad 1,6 mln.

Tomasz Gollob tak wypowiada się na temat współpracy z Glacą i My Riot:

„Glaca to, jak wielokrotnie zaznaczałem, odważny facet z wizją. Tutaj wszystko pasuje: muzyka, postawa i wiarygodność. Współpracę przy teledysku „Sam Przeciwko Wszystkim” wspominam bardzo dobrze. To nowe pionierskie działanie, które pomaga nam wspólnie dotrzeć do nowych fanów, zarówno sportu, jak i muzyki. Wielka oglądalność tego wideo potwierdza tylko, że odnieśliśmy wspólny sukces. Okazuje się, że z Glacą wiele rzeczy nas łączy: determinacja, odwaga, skupienie na swojej drodze i oddanie pasji życiowej. Tylko tak można sięgać po mistrzostwo świata. Cieszę się, iż łączymy dwa piękne żywioły, i że żużel ma nowego ambasadora w osobie Glacy i jego My Riot. Czekam na ich pierwszy koncert na GP w Lesznie. Mam nadzieję, że będziemy wspólnie świętować zwycięstwo!”

Glaca: „Sport zawsze mnie inspirował. Mój związek z żużlem rozwija się od wygranych w zeszłym roku przez polską reprezentację Mistrzostw Drużynowych. Wtedy właśnie, wspólnie z Tomkiem Gollobem, podjęliśmy decyzję o bliskiej współpracy przy wideo „Sam przeciwko wszystkim”. Wideo okazał się ogromnym sukcesem i obiegło cały żużlowy i muzyczny świat. Przenoszenie tak potężnych energii jak muzyka i sport, w różne sfery to poważne działanie. Dla mnie osobiście żużlowcy to bardzo odważni ludzie, współcześni wojownicy na stalowych rumakach, ryzykujący życie w prawie każdym biegu. Cieszę się, że Tomek Gollob pokazuje mi ten sport od zaplecza. Nie ukrywam, że kontakt z żużlem daje mi adrenalinę i kontakt z wymiarem mistrzowskim, z którym w muzyce nie spotykam się tak często jakbym chciał. W tym co sam robię, też staram się ryzykować i wznosić na najwyższy możliwy poziom.”

Koncerty My Riot będą towarzyszyć rozgrywkom żużlowym w niżej wymienionych miastach.

Leszno 28.04. (GP)

Gorzów 22.06. (GP)

Bydgoszcz 06 lub 07.07. (SWC)

Polecane

Share This