Na jakim etapie są prace nad ksiażką Jędkera?


2020.01.14

opublikował:

Na jakim etapie są prace nad ksiażką Jędkera?

fot. P. Tarasewicz

Goszcząc w ubiegłym roku przed naszą kamerą Jędker zdradził, że szykuje się do wydania książki. Dziś wiemy już, że jej tytuł to „Dzienniki pokładowe rapera” oraz że tytuł jest w tym momencie na etapie edycji.

To będzie zbiór szalonych opowieści. Nie jest to żadna autobiografia, nie jest to też biografia pisana przez kogoś. Nie jestem na tyle analfabetą, żeby ktoś za mnie musiał pisać moją książkę. Będzie to zbór niesłychanie ciekawych i nieznanych historii. Nie piszę tego, żeby sobie zmieniać PR z jakiegoś super złego, kurwa sprzedawcy polskiego hip-hopu, na nie wiadomo jakiego złotego króla – mówił Arturowi Rawiczowi kilka miesięcy temu.

Artysta apeluje do fanów, by nie dopytywali o to, co znajdą w jego literackim debiucie, ponieważ ten nie jest jeszcze gotowy.

Nie pytajcie proszę w priv, o czym jest książka. Nie ośmieszajcie się do tego stopnia… nie możecie żądać, żebym wam spoilowal książkę, zanim jeszcze jest gotowa… – napisał na Instagramie artysta, dodając, że „Dzienniki pokładowe rapera” będą pozycją z gatunku literatury faktu.

Na razie jest w edycji. Wydanie to kwestia czasu, spięcia kilku detali, umów z wydawnictwem, które zdecyduje się wydać moją książkę. Dzięki za zainteresowanie i z czasem będę zarzucał więcej informacji na temat mojego debiutu literackiego – obiecał artysta.

Zobaczcie, co Jędker mówił Arturowi na temat szykowanej przez siebie książki.

Zapraszamy także do odświeżenia Najgorszych Pytań, które zadaliśmy Jędkerowi przy okazji wizyty w naszej redakcji. Raper promował wówczas swój dziesiąty album w karierze zatytułowany „X”.

Polecane

Share This