Nadchodzi Godzilove! Nowy singiel i klip od Mama Selita (wideo)

Niebezpieczna kobieta, gorące uczucie i mocne muzyczne uderzenie w najnowszym singlu Mama Selita.


2013.06.10

opublikował:

Nadchodzi Godzilove! Nowy singiel i klip od Mama Selita (wideo)

Duszną i gorącą atmosferę oraz ostre rockowo-funkowe brzmienia serwują w najnowszym klipie chłopaki z Mama Selita. Mocne dźwięki oraz niszczące, niebezpieczne uczucie, które prowadzi do zaskakującego finału – zobacz „Godzilove” – nowy nowy klip warszawskiej formacji.

„Godzilove” jest pierwszym singlem promującym nowy materiał na drugą płytę Mama Selita. Autorem zdjęć i scenariusza jest Jasiek Gajdowicz.

                                               

Mama Selita, zespół znany z rewelacyjnych występów na żywo, zagrał blisko trzy setki koncertów w całej Polsce, a zagranicznej publiczności zaprezentował się na legendarnym Square of Fame Wembley Arena w Londynie, na festiwalu Rock for People w Hradec Kralove, na Hanna Hanna Art Gathering & Festival na Słowacji, czy podczas Zero Gravity w Laax w Szwajcarii.

Mama Selita wygrali w marcu polski finał konkursu „Hard Rock Rising 2013”, awansując do światowego finału. Zespół wystąpił także dla gości gali Wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk, na warszawskich jUWenaliach i Ursynaliach. Mama Selita zagra też 16 czerwca w finale eliminacji do Przystanku Woodstock w katowickim MegaClub.

                                                         

Polecane

Share This