>

Nadchodzi „Prosto Mixtape Cztery”

Za mixtape odpowiada czwórka DJ-ów.


2015.10.11

opublikował:

Nadchodzi „Prosto Mixtape Cztery”

Prosto Mixtape to od niemal 10 lat mocna marka, za którą kryją się najciekawsze hiphopowe kompilacje w Polsce. I nie chodzi tu o składanki odgrzewanych bangerów, lecz o zestawy zupełnie nowych kawałków, pełne zaskakujących połączeń artystycznych i najlepszej rapowej energii.

„Prosto Mixtape Cztery” jest już czwartą propozycją z tej kozackiej serii. Cztery to nie tylko kolejny numer. To również liczba DJ-ów, którzy współpracują ze sobą przy tym projekcie. Wcześniejsze części opracowywali kolejno Deszczu Strugi, 600V i Kebs. Teraz wzmocnione uderzenie (skreczy i cutów) zaserwują słuchaczom czterej inni przedstawiciele polskiego DJ-ingu. Każdy z nich reprezentuje inny styl, inny staż czy zajawki muzyczne, ale każdy jest mocnym reprezentantem tego elementu kultury hip-hop.

Prosto Mixtape Cztery to wzmocniona dawka najlepszego rapu z Prosto. Niemal wszyscy raperzy z wytwórni, związani z nią producenci i nieliczni, lecz bardzo mocni goście, powiązani w całość dzięki współpracy czterech DJ-ów – to wybuchowa mieszanka potencjałów. Szczegóły wkrótce.

Polecane