Nadchodzi trzecia edycja Viva Comet Awards


2009.12.16

opublikował:

Nadchodzi trzecia edycja Viva Comet Awards

Trzecia edycja ceremonii odbędzie się 25 lutego w Warszawie.

Już pierwsza edycja VIVA COMET AWARDS była sporym wydarzeniem na polskim rynku muzycznym, nagradzając najlepszych artystów minionych dwunastu miesięcy. Wyboru dokonali nasi widzowie, oddając dziesiątki tysięcy głosów na swoich idoli, w tym na Dodę czy Meza. Obiecuję, że trzecia edycja VIVA COMET AWARDS wzbudzi jeszcze więcej muzycznych emocji” – komentuje Agnieszka Kubiak, szefowa kanałów muzycznych MTV Networks Polska. 

Nominacje do VIVA COMET 2010 zostaną ogłoszone w styczniu 2010. Na początku przyszłego roku wystartuje również strona internetowa VIVA COMET AWARDS, na której widzowie będą mogli głosować na swoich ulubionych wykonawców. Zwycięzców poznamy pod koniec lutego. Podobnie, jak w przypadku dwóch poprzednich edycji, na VIVA COMET wystąpi plejada najpopularniejszych polskich artystów. W charakterze wręczających nagrody na scenie pojawi się plejada celebrytów polskiego show biznesu.

Motywem przewodnim najbliższej edycji VIVA COMET będą superbohaterowie. Grafika, która powstała specjalnie z myślą o nagrodach, a za którą odpowiada Warsaw Design Studio, nawiąże do motywów z najsłynniejszych filmów i komiksów, poświęconych ikonom popkultury. Powstanie również specjalna oprawa muzyczna. Sama edycja będzie obfitować w wiele niespodzianek.

Ceremonia oficjalnie rozpocznie obchody 10-lecia stacji, która wystartowała 10 czerwca 2000 roku i od lat – mimo rosnącej konkurencji – jest najpopularniejszym kanałem młodzieżowym w Polsce.

Polecane

Share This