Nadciąga „Visionism” Rootwater


2009.06.02

opublikował:

Nadciąga „Visionism” Rootwater

15 czerwca do sklepów muzycznych trafi nowy album Rootwater zatytułowany „Visionism”. Będzie to trzecia płyta w dyskografii warszawskiego zespołu i zarazem ogromny krok do przodu. Zawsze dbali o to żeby ich wizerunek był spójny i dobrze przemyślany, ale tym razem to już naprawdę światowa jakość.

Wokalista Maciek Taff w intrygujący sposób przybliża tematykę albumu: „Wyobraź sobie , że wszystko co cię otacza, cała twoja rzeczywistość, kolory, smaki, dźwięki są złudzeniem … twój świat, twoi przyjaciele z którymi żyjesz, wrogowie z którymi konkurujesz, cele do których dążysz są nieprawdziwe, nawet siebie samego widzisz inaczej… że to tylko projekcja nieprawdziwego świata, który udaje świat realny, daje ci iluzję prawdziwego życia … …i jeżeli masz przeświadczenie, że coś takiego może mieć miejsce to wróć do źródła, przedrzyj się przez zasłony przyjętych nawyków, przyzwyczajeń i schematów do najstarszych elementów twej duszy i przypomnij sobie jaki byłeś, działaj tak jakbyś był ostatnim bastionem upadającego człowieczeństwa z pełną niepohamowaną wiarą… ”

Do rozgłośni radiowych dotarł już pierwszy singiel. Jest to tytułowa kompozycja „Visionism”, utwór, który ma szansę naprawdę sporo namieszać na polskiej scenie. Pełny, nowy album Rootwater trafi w ręce fanów 15 czerwca za pośrednictwem firmy Mystic Production.

Więcej info na: http://www.rootwater.pl/

Polecane

Share This