Nagraj wspólny numer z Pihem i Magierą w ramach bezpłatnych warsztatów


2019.10.08

opublikował:

Nagraj wspólny numer z Pihem i Magierą w ramach bezpłatnych warsztatów

Jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych. Druga Strona Ulicy po raz kolejny daje szansę, by wziąć udział w bezpłatnych warsztatach muzycznych. W ramach akcji „Zarapuj dla Niepodległej” będziecie mogli nagrać wspólny kawałek z Pihem i Magierą.

Jedną z najciekawszych atrakcji zeszłorocznej akcji „Sztuka Niepodległa”, były organizowane przez Drugą Stronę Ulicy warsztaty ze znanymi artystami, w ramach których aspirujące talenty mogły podpatrzeć techniki najlepszych z najlepszych. W tym roku warsztaty „Zarapuj dla Niepodległej” poprowadzą dwie legendy polskiego hip-hopu – Pih oraz Magiera z formacji WhiteHouse.

W ramach projektu młodzi artyści pod okiem profesjonalistów, stworzą wspólny kawałek w studio Universal Music Polska, a producenci stworzą swoje własne, autorskie remixy. Do utworu powstanie również profesjonalny teledysk z udziałem uczestników warsztatów. To jednak nie koniec! Oprócz opieki artystycznej, organizatorzy przygotowali również sekcję warsztatów z ekspertami od rynku muzycznego i PR, którzy pomogą im lepiej zorientować się w zmieniającej się rzeczywistości branży muzycznej.

Zapisy są prowadzone na tej stronie.

Polecane

Share This