Najbardziej pamiętne momenty w karierze Kanye Westa w nowym klipie Lil Durka


2021.02.01

opublikował:

Najbardziej pamiętne momenty w karierze Kanye Westa w nowym klipie Lil Durka

Lil Durk sparodiował niektóre z najbardziej pamiętnych momentów Kanye Westa w swoim nowym teledysku do singla „Kanye Krazy”. Utwór pojawił się na nowej, specjalnej edycji najnowszego albumu rapera „The Voice”, który ukazał się 29 stycznia.

Reżyserem klipu jest Cole Bennett z Lyrical Lemonade. Cole i Lil Durk postanowili nawiązać w obrazie do najbardziej pamiętnych chwil z kariery Westa. Video zaczyn się motywem z teledysku „Runway” Kanye. Panowie pokazują także wyskok Westa podczas MTV VMA, kiedy to raper wdarł się na scenę w trakcie przemówienia Taylor Swift i stwierdził, że jej nagroda należy się Beyonce.

SPRAWDŹ TAKŻE: Malik Montana opublikował zdjęcie rasistowskiego napisu pod swoim adresem. Instagram uznał je za obrazoburcze i usunął wpis

W teledysku nie mogło zabraknąć także nawiązań do kampanii wyborczej i poparcia Westa dla Donalda Trumpa. Lil Durk nawiązuje także do klipów „I Love It”, w którym wystąpił gościnnie Lil Pump, „Bound 2”, w którym zagrała Kim Kardashian, kontrowersjnego „Famous” czy wielkiego hitu Westa „Stronger” stworzonego na samplu Daft Punk.

OBSERWUJ NAS NA INASTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This