„Najgorsze rzeczy” – WaluśKraksaKryzys z nowym singlem zapowiadającym płytę


2021.02.26

opublikował:

„Najgorsze rzeczy” – WaluśKraksaKryzys z nowym singlem zapowiadającym płytę

fot. Artur Rawicz

WaluśKraksaKryzys – nadzieja polskiej alternatywy, zwycięzca ubiegłorocznego Jarocina, pierwszy i największy no-name Męskiego Grania 2020 – prezentuje drugi singiel z płyty „Atak”, której premierę zaplanowano na 23 kwietnia 2021. Kawałek „Najgorsze rzeczy” ucieszy amatorów alternatywnych i rockowych wibracji – to bolesny, natychmiast wpadający w ucho utwór, do pogwizdania, ale przede wszystkim o czymś i z mistrzowsko obsłużonymi gitarami.

To fragment tego, czym jestem i jaki jestem – silny, rozmontowany, sprzeczny, niepewny uczuć, gdzieniegdzie podziarany, uzależniony od kofeiny i w trakcie przerwy od innych uzależnień – tłumaczy Waluś.

Pierwszym singlem zapowiadającym „Atak” był nagrany wspólnie z Królem utwór „Tuż przed północą”, który odnosi już pierwsze sukcesy – na kilku listach przebojów dotarł do pierwszego miejsca, na innych jest w czołówce, walczy o pierwsze miejsce lub o jego odzyskanie. W serwisie Spotify został „okładkowym” utworem playlisty „Polska alternatywna”, a w Tidalu playlisty „Rockowania”, pojawił się również na innych playlistach („Viral 50 Polska”, „Indie hity”).

Na początku lutego upubliczniony został tytułowy utwór z płyty „Atak”. Nie jest to singiel, nie towarzyszy mu teledysk. Piosenki można posłuchać w serwisach streamingowych.

W sklepie wytwórni Mystic Production można już składać zamówienia na płytę. Preorder wydawnictwa zawiera dodatki – vlepki, wzory tatuaży Jay-Popa ilustrujące trzy pierwsze single. Dodatkowo w co piętnastej płycie zamówionej w preorderze znajdzie się zaproszenie na koncert Walusia, a co dziesiąte z tych zaproszeń będzie rozszerzone o spotkanie z zespołem na backstage’u i obiad „jak w riderze” (pizza, kanapki, kuchnia chińska czy co tam będzie).

Polecane


Share This