Najlepszy na świecie zespół grający muzykę The Beatles z nowym programem „And I Love Her”


2013.02.10

opublikował:

Najlepszy na świecie zespół grający muzykę The Beatles z nowym programem „And I Love Her”

„And I Love Her” to tytuł jednego z wielkich hitów legendarnej czwórki z Liverpoolu. To także tytuł wyjątkowego koncertu słynnej na cały świat brytyjskiej formacji The Bootleg Beatles, który odbędzie się w warszawskiej Sali Kongresowej w Walentynki 14 lutego 2013 roku.

Najdłużej na świecie istniejący zespół, wykonujący piosenki tej kultowej grupy, występował m.in. w Royal Albert Hall, na Wembley, czy Glastonbury Festival.

Zabierzcie na koncert ukochanych i przyjaciół – dobra zabawa przy znanych, lubianych i wiecznie młodych przebojach gwarantowana! Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży w kasach biletowych i systemach internetowych.

Chociaż w tym roku przypada już 50. rocznica wydania pierwszych dwóch płyt The Beatles „Please Please Me” oraz „With The Beatles”, ich muzyka nie straciła aktualności, a rzesze fanów legendarnego zespołu wciąż rosną. Obydwa krążki błyskawicznie znalazły się na pierwszym miejscu list najlepiej sprzedających się płyt rozpoczynając na świecie zjawisko beatlemanii, które nadal trwa. Każdy z nas potrafi zanucić choć jeden z utworów: „Yesterday”, „All You Need Is Love”, ”Let It Be”, czy „Yellow Submarine”. Te oraz dziesiątki innych piosenek mimo upływu lat nie straciły nic ze swojej przebojowości i są chętnie słuchane przez kolejne pokolenia, wciąż porywają swoją melodyjnością i niezmiennie gwarantują udaną zabawę. Wiele współczesnych zespołów na całym świecie inspiruje się twórczością legendarnego zespołu.

The Beatles są powszechnie lubiani i cenieni, dlatego koncert The Bootleg Beatles wszędzie, gdzie się pojawia, odnosi niebywały sukces. Idealne wykonanie utworów, wielka dbałość o detale sprawiają, że jest to najbardziej autentyczne show prezentujące dorobek The Beatles. Potwierdzają to międzynarodowi krytycy i znawcy twórczości zespołu.

Koncerty The Bootleg Beatles są entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność na całym świecie. Zespół, który pojawi się w Walentynki 2013 w Polsce wszędzie zdobywa znakomite recenzje i słowa uznania krytyków. Grupa zagrała do tej pory ponad 4 tysiące koncertów za każdym razem wzbudzając zachwyt słuchaczy. The Bootleg Beatles występowali między innymi na Glastonbury Festival, w Royal Albert Hall czy na Wembley.

W Polsce zespół zagra po raz pierwszy. Warto się śpieszyć z kupnem biletów – w roku 2010 w Sali Kongresowej wystąpiła grupa The Magic of The Beatles, na której show bilety zostały wyprzedane na długo przed terminem. The Bootleg Beatles uchodzi za najlepszy band wykonujący utwory słynnej czwórki z Liverpoolu, dlatego też zainteresowanie będzie jeszcze większe. Koncert będzie muzyczną gratką nie tylko dla tych, którzy kochają twórczość The Beatles, lecz dla wszystkich zakochanych pragnących spędzić walentynkowy wieczór w rytmach największych przebojów.

Początek koncertu 14 lutego 2013 roku w Sali Kongresowej o godz. 20:00.

Polecane

Share This