Najmniejsze Koncerty Świata ponownie na DVD

Radio Roxy o OVI Muzyka odświeżają serię


2010.10.07

opublikował:

Najmniejsze Koncerty Świata ponownie na DVD

8 października 2010 ukaże się płyta DVD z nagraniem występu Muńka – pierwszy tom z serii „Najmniejsze Koncerty Świata”. To wyjątkowy cykl albumów m.in. z zapisem 9 koncertów, które w 2009 i 2010 zorganizowały Radio Roxy i OVI Muzyka (wcześniej Nokia Music Store).

Nowej odsłonie Najmniejszych Koncertów Świata, realizowanych na przełomie 2009 i 2010 r. w Alvernia Studio koło Krakowa, towarzyszyło hasło „9 gwiazd w 9 miesięcy”. Radio Roxy i OVI Muzyka co miesiąc zapraszali na muzyczne spotkania 20 widzów – wstęp na widownię na Najmniejsze Koncerty Świata można było wygrać w konkursie SMS-owym, a zwycięzców wyłaniali sami artyści.

Serię koncertów rozpoczął 27 października 2009 występ Sidneya Polaka. W kolejnych odsłonach NKŚ wystąpili: Maria Peszek, Voo Voo i Haydamaky, Tomek Lipiński & TILT, Lech Janerka, Pustki, Muniek, Hey oraz Giulia & los Tellarini (wykonawcy przeboju Barcelona z filmu Vicky Cristina Barcelona Woody`ego Allena).

Każdy z Najmniejszych Koncertów Świata został zarejestrowany na wideo – i już od piątku będzie je można kupić na płycie DVD. To wyjątkowa gratka dla fanów, którym nie udało się znaleźć w gronie 20 szczęśliwców uczestniczących w występach na żywo.

Jako pierwszy w serii „Najmniejsze Koncerty Świata” ukaże się zapis występu Muńka – 8 października. Kolejne płyty, wydawane co piątek, będą zawierały nagrania pozostałych koncertów ostatniej edycji NKŚ, kolekcję wzbogacą też albumy z DVD z zapisem Najmniejszych Koncertów Myslovitz oraz T.Love po raz pierwszy wydanych w 2006 r. Wydawnictwa te, w swojej premierowej edycji, doczekały się odpowiednio: statusu platynowej i złotej płyty.

Polecane