Najnowszy zawodnik StoproRap z pierwszym singlem w nowej wytwórni

W kawałku gościnnie udzielił się Joda


2020.12.11

opublikował:

Najnowszy zawodnik StoproRap z pierwszym singlem w nowej wytwórni

Trójmiejski raper debiutuje w StoproRap klipem do utworu „Gdzie jest życie?”, w którym gościnnie udzielił się Joda, reprezentant BOR. Pomimo tego, że numer powstał ponad rok temu, świetnie obrazuje dzisiejsze czasy, w których życie ze względu na pandemię przenosi się do sieci.

Napisałem zwrotkę oraz refren, wysłałem ten materiał Jodzie i on zrobił swoje na bicie SSZ – mówi o pracy nad kawałkiem RDW. – Razem z ekipą KLIPY postanowiliśmy zrobić do tego nagrania obrazek i teraz oddajemy Wam gotowe Gdzie jest życie? – dodaje.

RDW pochodzi z Gdyni i bez wątpienia można określić go mianem pioniera trójmiejskiej sceny rap. Współtworzył skład Analogia, a początki jego kariery wiążą się z beatboxem. Do tej pory wydał dwa studyjne albumy przy wsparciu m.in. z RPS Enterteiment, Orion Records, czy Prosto.

W grudniu 2020 roku raper dołączył do labelu StoproRap, a nagranie Gdzie jest życie? wydane w nowej wytwórni jest pierwszą zapowiedzią trzeciego krążka RDW, którego premiera jest zapowiedziana na pierwszą połowę 2021 roku.

Polecane