Najpopularniejszy polski producent remiksuje singiel Dody


2021.09.30

opublikował:

Najpopularniejszy polski producent remiksuje singiel Dody

fot. mat. pras.

Doda prezentuje odświeżoną wersję „Don’t Wanna Hide”, hitu lata wybranego przez słuchaczy RMF FM i widzów Polsatu. Za jego przygotowanie odpowiada Skytech – najpopularniejszy obecnie polski producent na świecie (1,67 mln słuchaczy na Spotify w ostatnim miesiącu).

Podstawowa wersja singla została odsłuchana na Spotify prawie milion razy, a teledysk na YouTube przekroczył 3 miliony wyświetleń.

Nowoczesny, utrzymany w klubowym tonie numer z miejsca wpada w ucho za sprawą chwytliwego rytmu oraz niepodrabialnego wokalu artystki. „Don’t Wanna Hide” jest także intrygujący w warstwie tekstowej. O ważnym przekazie utworu Dorota Rabczewska mówi:

Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie. To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć.

Doda napisała utwór wspólnie z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Lanberry.

Polecane

Share This