Nas wystąpił u Colberta


2018.09.26

opublikował:

Nas wystąpił u Colberta

foto: kadr z wideo

Po sześciu latach milczenia Nas wrócił w tym roku albumem „NASIR”. Producentem, krótkiego, złożonego z siedmiu utworów i trwającego zaledwie 26 minut wydawnictwie jest Kanye West. W ramach promocji materiału Nas odwiedził Stephena Colberta i jego „The Late Show”. Nasir wykonał na żywo pochodzący z nowej płyty utwór „Adam And Eve”, a także opowiedział o współpracy z Westem.

Byliśmy tam i nikt nam nie przeszkadzał. To były piękne chwile – mówił o sesji nagraniowej w Wyoming Nas. – On (Kanye – przyp. red.) jest typem człowieka, który musi być z dala od wszystkiego – dodał.

Promocja „NASIRA” nie układa się tak, jak raper by sobie tego życzył. Z niewiadomych powodów (prawdopodobnie finansowych) Lauryn Hill bez wcześniejszego uprzedzenia usunęła go ze swojej trasy koncertowej The Miseducation of Lauryn Hill 20th Anniversary Tour. Raper dograł się także do utworu „Sorry” z albumu „Queen” Nicki Minaj. Niestety, w związku z problemami z wyczyszczeniem sampla z piosenki Tracy Chapman kawałek w ostatniej chwili wyleciał z tracklisty.

 

Polecane

Share This