Natalia Kukulska odbiera Platynową Płytę i zaprasza na koncerty „Czułe struny”


2021.03.16

opublikował:

Natalia Kukulska odbiera Platynową Płytę i zaprasza na koncerty „Czułe struny”

Foto: Dominik Malik

Wyróżnienie z rąk przedstawicieli Wydawnictwa Agora, poza wokalistką, odebrali także twórcy aranżacji utworów Chopina, które znalazły się na płycie „Czułe struny”: Krzysztof Herdzin, Nikola Kołodziejczyk, Jan Smoczyński, Adam Sztaba i Paweł Tomaszewski, a także Janusz Marynowski – dyrektor Orkiestry Sinfonia Varsovia, którą usłyszeć można na płycie, realizator dźwięku – Leszek Kamiński, twórca grafiki albumu – Adam Żebrowski oraz management artystki.

– Jesteśmy ogromnie dumni z tego projektu i wierzymy, że będzie miał on szansę zaistnieć poza granicami naszego kraju, a młodsze pokolenia będą się o nim uczyć w szkołach – powiedziała do wszystkich zebranych Paula Wieczorek, kierownik marketingu i PR Wydawnictwa Agora S.A.

Wzruszenia nie kryła sama Natalia, która poprzez swój upór i wiarę w powodzenie projektu doprowadziła do jego powstania w skali jaką założyła na samym początku, bez żadnych ustępstw, ani muzycznych kompromisów. Wysiłek się opłacił, bo wydawnictwo bardzo szybko zdobyło serca słuchaczy, stając się jedną z najpopularniejszych płyt ostatniego roku.

Natalia właśnie ogłosiła, że przyszły rok rozpocznie koncertowo. „Czułe struny” zabrzmią w pełnym składzie już 29 stycznia 2022 w ICE Kraków, a dwa dni później- 31.01 we wrocławskim NFM. Tym razem pod batutą aż pięciu dyrygentów zabrzmi Orkiestra Akademii Beethovenowskiej.

Bilety dostępne pod linkiem: bilety.imprezyprestige.com/

Przypomnijmy, że „Czułe struny” to największa artystyczna produkcja na naszym rynku fonograficznym jak również wydarzenie bez precedensu na świecie. Dodatkową wartością projektu jest wzbogacenie utworów Chopina o warstwę liryczną, za którą odpowiada Natalia Kukulska, jak również zaproszone przez nią artystki: Bovska, Natalia Grosiak, Kayah, Gaba Kulka oraz Mela Koteluk.

Polecane

Share This