Natalia Nykiel na scenie Trasy Życzeń


2020.07.03

opublikował:

Natalia Nykiel na scenie Trasy Życzeń

fot. mat. pras.

Za nami finałowy koncert Red Bull Trasy Życzeń, czyli serii trzech wyjątkowych wirtualnych występów czołowych polskich artystów. Po koncertach Darii Zawiałow i Janka-rapowanie przyszła pora na występ królowej electro-popu, Natalii Nykiel. Nie był to jednak typowy koncert online – został on zaprojektowany wspólnie z fanami artystki, którzy w głosowaniu wybrali motyw scenografii oraz utwory zagrane przez Natalię.

Jestem bardzo podekscytowana, to wyjątkowe wydarzenie. Fani mogli już na samym początku wybierać scenografię tego koncertu, w trakcie występu będą zaś mogli głosować na piosenki, które wykonamy na żywo – nie kryła emocji Natalia już podczas poniedziałkowej sesji Q&A, w trakcie której fani mogli zadawać jej pytania na FB Red Bull Music.

To właśnie wyjątkowa oprawa wizualna występu oparta na motywie ognia była jasną zapowiedzią, że utworów z ostatniej EP Natalii, „Origo” nie może zabraknąć na czwartkowej setliście. Koncert rozpoczął się od od premierowego wykonania „I’m not for You”, w którym w oryginale pojawia się folkowy zespół z Podlasia. Następnie artystka przeszła do energetycznych „Kokosanek”, by w kolejnym kroku zaskoczyć widzów wyjątkowym połączeniem utworów z płyt „Lupus Electro”, „Origo” i „Discordia”, płynnie przechodząc pomiędzy „Pusto”, „Find Me” i „Pokojem 5”.

Polecane


Share This