Natalia Nykiel, O.S.T.R i Grubson na SnowShow Music Fest 2016


2016.01.21

opublikował:

Natalia Nykiel, O.S.T.R i Grubson na SnowShow Music Fest 2016

Od 11 do 20 marca 2016 we francuskim regionie Les Sybelles, na wszystkich miłośników białego szaleństwa oraz dobrej muzyki będzie czekać kolejna odsłona SnowShow Music Fest, największego polskiego festiwalu organizowanego poza granicami naszego kraju. Wśród wykonawców nadchodzącej edycji będzie można usłyszeć m.in. Natalię Nykiel (na zdjęciu) O.S.T.R., Grubsona, a także zwycięzców ubiegłorocznego konkursu SnowShow Peak Up The Sound, zespół FairyTaleShow.

Koncert gwiazd to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na piątą edycję najlepszego polskiego festiwalu muzycznego w Alpach! W ciągu dziewięciu festiwalowych dni, w tym trzech przepełnionych muzyką i występami artystów największego formatu, na uczestników będzie czekać także cały szereg warsztatów, kursów oraz dodatkowych atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów festiwalu. Do tego, jak to górach – nie zabraknie testów sprzętu, szkoleń narciarskich, snowboardowych czy freestyle`owych.

Warto zwrócić szczególną uwagę na to, że SnowShow Music Fest, to przede wszystkim młodzi, pozytywni ludzie, dobra muzyka i zapierające dech w piersiach Alpy. To właśnie połączenie tych trzech elementów powoduje, że cała impreza staje się wyjątkowa, a uczestnicy na długo zapamiętują panującą tu atmosferę – podkreśla Michał Starkowski, dyrektor artystyczny i programowy SnowShow Music Fest. Najlepiej zresztą to widać po zeszłorocznej edycji, czyli siedmiu zespołach muzycznych, dwóch tirach pełnych nagłośnienia, namiotów i świateł oraz 30 autokarów, dziesiątkach samochodów i dwóch samolotach z ponad 2,3 tys. uczestnikami wyjazdu. W tym roku podnosimy poprzeczkę i czekamy na 2,4 tys. osób – dodaje Starkowski.

SnowShow Music Fest to połączenie pasji do nart, snowboardu, dobrej muzyki oraz ponad 8-letniego doświadczenia w organizacji pełnych atrakcji wyjazdów zimowych. W przeciągu czterech ostatnich lat na scenie festiwalowej wystąpili m.in. Łąki Łan, Dawid Podsiadło, Marika, Donatan & Cleo, czy Jamal Sound System.

Polecane

Share This