Natalia Nykiel wystąpi na festiwalu w USA


2020.01.15

opublikował:

Natalia Nykiel wystąpi na festiwalu w USA

Koniec roku był dla Natalii Nykiel wyjątkowo pomyślny. Artystka wydała z zaskoczenia nowy minialbum „Origo”, który już w pierwszym tygodniu sprzedaży uplasował się w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce oraz został obsypany znakomitymi recenzjami krytyków.

Nowy Rok Natalia zaczyna elektryzującą wiadomością. „Origo”, które jest pierwszym wydawnictwem w karierze artystki, które ukazało się na całym świecie zdobywa również coraz większe uznanie na arenie międzynarodowej. Dziś ogłoszono, że z materiałem z tej płyty Natalia została zaproszona na jeden z najważniejszych festiwali na świecie SXSW w Austin! Publiczność w Teksasie w marcu będzie jedną z pierwszych, które usłyszą nowe utwory artystki na żywo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I inform you with great excitement that in March I will be playing @sxsw in Austin!🔥The release of album „Origo”, which is my first record on international markets, started a totally new path form me. The great reception of the record was more than I could ever imagined. I dream about playing this album at at least few small shows in other countries and to feel again the energy from the times when I was starting my career. The life still surprises me. I haven’t expected that my new record let me begin my adventure with live shows outside Poland at one of the most important festivals in the world! This year will be beautiful.♥️💪🏻 . Z wielką ekscytacją dzielę się z Wami informacją, że w marcu zagramy na SXSW w Austin!🔥Wydając nowy album „ORIGO”, pierwszy na rynki międzynarodowe wkroczyłam na zupełnie nową dla mnie drogę. Płyta została przyjęta tak dobrze, że nawet o tym nie marzyłam. Marzę natomiast żeby zagrać z tym materiałem choćby kilka małych koncertów w innych krajach i poczuć na nowo energię jaka mi towarzyszyła, kiedy debiutowałam. Życie mnie cały czas zaskakuje, nie spodziewałam się że moją koncertową przygodę poza Polską, mój nowy album pozwoli mi zacząć od jednego z najważniejszych festiwali na świecie! To będzie piękny rok!♥️💪🏻 #SXSW #natalianykiel #nykiel #origo #origotour

Post udostępniony przez Natalia Nykiel (@natnykiel)

Również w marcu Natalia rozpocznie trasę koncertową w Polsce.

15.03.2020 – ZIELONA GÓRA / Kawon
25.03.2020 – WARSZAWA / Stodoła
26.03.2020 – OSTRÓW WIELKOPOLSKI / Stara Przepompownia
27.03.2020 – GDYNIA / Studio Panika
28.03.2020 – CZĘSTOCHOWA / Klub Politechnik
29.03.2020 – KRAKÓW / Forty Kleparz
24.04.2020 – RADOM / Strefa G2
25.04.2020 – ŁÓDŹ / Wytwórnia
29.05.2020 – SZCZECIN / Stara Rzeźnia

Bilety na wszystkie koncerty są już w sprzedaży.

Polecane

Share This