Natalia i Paulina Przybysz ruszają we wspólną trasę


2018.07.10

opublikował:

Natalia i Paulina Przybysz ruszają we wspólną trasę

foto: Wiktor Franko

Natalia i Paulina Przybysz spełniają marzenia wielu fanów i ruszają we wspólną trasę. W ramach obejmującego 10 miast tournee „Przybysz | Przybysz” każda z artystek da własny koncert ze swoim zespołem, ale siostry obiecują, że będą się także pojawiać na scenie wspólnie.

Zawsze chciałam, zawsze mówiłam i wreszcie znalazł się organizator, który też to poczuł – mówiła na antenie Chillizet o nadchodzącej trasie Natalia. Siostry rozpoczną wspólne koncertowanie 5 października w Gdańsku, a zakończą 8 listopada w Warszawie. Na ich koncertach mają pojawiać się także goście, których personalia poznamy wkrótce.

Podczas dzisiejszej wizyty w Chillizet Paulina i Natalia musiały zmierzyć się z pytaniem: czy na wspólnej trasie pojawią się piosenki Sistars? – Zobaczymy, jak silna będzie presja i jak otwarci okażą się muzycy naszych zespołów, no bo wiadomo, że najlepiej by było, gdybyśmy to zagrali z całym zespołem Sistars, ale ten zespół nie istnieje. Być może coś zrobimy, jakiś deser wspólny – zadeklarowała Natalia. Obie siostry są zgodne co do tego, że piosenki Sistars mogą pojawić się w repertuarze pod warunkiem, że zostaną odpowiednio przearanżowane i dostosowane do ich dzisiejszych wcieleń.

Oto rozpiska trasy „Przybysz | Przybysz”:

05.10 – Gdańsk, B90
07.10 – Łódź, Wytwórnia
10.10 – Wrocław, A2
14.10 – Poznań, B17
19.10 – Toruń, Dwór Artusa
21.10 – Katowice, Królestwo
28.10 – Szczecin, Peron 5
04.11 – Kraków, Studio
05.11 – Lublin, Spotkania Kultur
08.11 – Warszawa, Palladium

Polecane

Share This