Natalia Przybysz, Daria Zawiałow i PRO8L3M na wspólnym koncercie we Wrocławiu


2022.07.01

opublikował:

Natalia Przybysz, Daria Zawiałow i PRO8L3M na wspólnym koncercie we Wrocławiu

fot. Hieniek

Clouds Fest się rozpędza. Po niedawnym koncercie Natalii Przybysz, Darii Zawiałow i PRO8L3Mu w Gdańsku teraz czas na Wrocław. Artyści wystąpią na Pergoli przy Hali Stulecia już 8 lipca. Bilety są jeszcze w sprzedaży.

– Oprócz muzycznych uniesień nie zabraknie festiwalowej strefy, gdzie będą czekać na Was różne atrakcje, przestrzeń gastro i przede wszystkim strefa odlotów z naszym festiwalowym balonem! Balon wznosi się już 3 dni przed każdym z koncertów (o ile pozwala na to pogoda – przyp. red.), by zabrać chętnych w podróż do chmur.

Clouds Fest sponsored by glo™ to festiwal muzyczny, którego pierwsza odsłona miała miejsce w 2021 roku – czasie, w którym wszystkie wydarzenia w przestrzeni miejskiej zostały zawieszone. W związku z tym koncerty Clouds Fest sponsored by glo™ odbyły się w chmurach, a sceną dla topowych, polskich artystów stał się napełniany gorącym powietrzem balon – zachęcają organizatorzy.

Wrocławski koncert będzie drugim z trzech zaplanowanych na ten rok w ramach Clouds Festu. 27 sierpnia Natalia, Daria i PRO8L3M wystąpią także w Chorzowie (Szyb Prezydent – Sztygarka).

Polecane

Share This