Natalia Safran debiutuje…


2011.11.03

opublikował:

Natalia Safran debiutuje…

7 listopada na rynku polskim ukaże się niecodzienny debiut, płyta „High Noon” Natalii Safran, Polki mieszkającej na stałe w USA, nota bene w domu należącem niegdyś do Vivien Leigh…

Natalia wyjechała z rodzinnego Poznania w wieku lat 18, z mocnym zamiarem podróżowania po świecie i przeżycia wielkiej przygody, która przywiodła ja do Los Angeles.

Zanim w Stanach wystąpiła u boku Jennifer Lopez w filmie „Powiedz tak” i ukończyła prestiżową amerykańska szkołę aktorską Lee Strasberga, można ją było oglądać w Paryżu na wybiegach największych projektantów mody, jak Karl Lagerfeld, Oscar de la Renta, Christian Dior, Yves Saint Laurent, Christian Lacroix, czy Valentino.

Jednak to muzyka okazała się prawdziwą i najgłębszą pasją Natalii. Wraz z bratem, Mikołajem Jaroszykiem stworzyła duet który komponuje, aranżuje i produkuje wszystkie swoje utwory. Ten stylowy pop, z łatwo wpadającymi w ucho melodiami i zmysłowym, kobiecym wokalem Natalii, szybko zjednuje sobie fanów wśród międzynarodowej publiczności. Od czasu gdy pierwszy zestaw ich piosenek trafił do rąk hollywoodzkich producentów, poszczycić mogą się czymś, co polskim artystom nie udało się od bardzo dawna. Ich piosenka „Hey You” znalazła się na ścieżce dźwiękowej amerykańskiego filmu „Za Jakie Grzechy”, romantycznej komedii z Renee Zelwegger, by zaraz potem zabrzmieć w kolejnej produkcji made in Hollywood „Nienawidzę Walentynek”.

Kiedy dwa lata temu Natalia umieściła kilka swoich piosenek na portalu Sellaband, w krótkim czasie zdobyła $50,000 na nagranie płyty, udowadniając, że do jej nagrania nie jest niezbędne wsparcie wielkiej wytwórni, ale po prostu dobra muzyka i ci, którzy chcą jej słuchać.

 

Na albumie „High Noon”, wydanym nakładem Empiku, znajdzie się trzynaście piosenek Natalii i Mikołaja, w tym nagrania we współpracy ze znanym muzykiem i producentem Kiranem Shahani (Bitter Sweet, Supreme Beings of Leisure), zmiksowane przez Roba Chiarelli, amerykańskiego miksera gwiazd (Madonny, Ushera, Pink, Ray Charlesa, Quincy Jonesa) i wspaniałego polskiego miksera Rafała Paczkowskiego. Ten prawdziwie międzynarodowy album powstawał w Polsce i Stanach Zjednoczonych i jest produkcją na najwyższym światowym poziomie. Stylistycznie różnorodny i nowocześnie zaaranżowany, łączy elementy popu z elektroniką i klimatycznym chilloutem.

Premiera klipu do pierwszego singla „Hej Ty” promującego album już jutro na CGM.pl

Polecane

Share This