Natalia Safran nagrała do ostatniego filmu z Paulem Walkerem (wideo)


2013.12.15

opublikował:

Natalia Safran nagrała do ostatniego filmu z Paulem Walkerem (wideo)

„All I Feel Is You” to najnowszy singiel Natalii Safran i oficjalny utwór filmu „Hours” z Paulem Walkerem. Do filmu powstał wzruszający klip z Paulem i Natalią (oboje na zdjęciu), który miał promować „Hours” – najbardziej ambitne aktorskie osiągnięcie gwiazdora, znanego międzynarodowej publiczności z sensacyjnego kina akcji serii „Szybcy i wściekli”. Klip do „All I Feel Is You” został zrealizowany przez twórców filmu „Hours” i ukończony w dzień przed tragicznym wypadkiem Paula Walkera, w którym aktor zginął. To tak niesamowicie smutne, że nasze wideo stało się nagle i nieodwracalnie pożegnaniem. Paul był bardzo dumny ze swojej roli w „Hours” i nie mógł się doczekać premiery – mówi Natalia Safran.

 

W „Hours” Paul Walker gra zdesperowanego ojca, próbującego utrzymać przy życiu nowo narodzoną córkę w coraz bardziej zagrożonym, pustoszejącym szpitalu, podczas huraganu Katrina. Film został nakręcony w Nowym Orleanie, właśnie w szpitalu zniszczonym przez Katrinę i opowiada historię splecioną z wielu prawdziwych wątków. Paul Walker wniósł do roli intensywność i autentyczność, która nie tylko ujęła krytyków, ale też ukazuje jego aktorski talent w w zupełnie nowym wymiarze.

„All I Feel Is You” została napisana przez duet rodzeństwa, Natalię Safran i Mikołaja Jaroszyka, którzy komponują i nagrywają w Polsce i USA. Natalia i Mikołaj są jedynymi polskimi artystami, których piosenki regularnie trafiają na ścieżki dźwiękowe hollywoodzkich filmów. „All I Feel Is You” jest jedyną piosenką poza instrumentalnymi utworami na soundtracku filmu, a wideo do niej z nieoglądanymi dotąd scenami z „Hours”, pokazuje Paula Walkera jakim go jeszcze nie widziano. Ten melancholijny i zarazem dramatyczny klip, staje się hommage dla Paula Walkera.

Dochód ze sprzedaży singla „All I Feel Is You” – dostępnego na iTunes – zostanie przekazany na organizację dobroczynną, która założył Paul Walker – Rich Out WorldWide.

Natalia Safran – jedyna polska artystka, której piosenki regularnie trafiają na ścieżki dźwiękowe hollywoodzkich filmów. Piosenkarka i producentka chillout popu, która pisze i aranżuje z bratem Mikołajem Jaroszykiem.

Jej pierwszy album „High Noon” został w całości sfinasowany przez fanów w ramach międzynarodowej wytwórni internetowej Sellaband. Po umieszczeniu tam swoich nagrań, w rekordowym czasie, spośród ponad 10 000 artystów Natalia wybiła się na pierwsze miejsce, zdobywając $50,000 na nagranie płyty.

Jej muzyka, określana mianem „rocker chill”, to trudny do zaszufladkowania nastrojowy pop – od  ballad po trip hop z elementami elektroniki. A choć Natalia i Mikołaj wywodzą się z nurtu muzyki niezależnej i tę artystyczną niezależność cenią sobie najbardziej, ich muzyczne produkcje przyciągają znakomite osobowości międzynarodowego showbiznesu, takie jak: Kiran Shahani – kultowy amerykański muzyk, producent i koproducent m.in. piosenki „Big Wave”, Dan Kneece – operator Davida Lyncha (m.in. „Blue Velvet”, „Twin Peaks”, „Dzikości Serca”), który na pustynii Mojave (w scenerii znanej z „Kill Billa” Tarantino) nakręcił teledysk do utworu „Big Wave”, czy legendarny mikser Rob Chiarelli, znany z produkcji Ray Charlesa, Quincy Jonesa, Madonny, Shakiry, Christiny Aguilery.

 

Pierwszy singiel Natalii – „Hey You”, wspiął się na pierwsze miejsca kilku polskich list przebojów i trafił na ścieżki dźwiękowe wielkich hollywoodzkich produkcji, takich jak „Za jakie grzechy” z Renee Zellweger i „Nienawidzę Walentynek” z Nia Vardalos. Od tej pory piosenki Natalii są rozchwytywane przez amerykańskich producentów filmowych. Tej zimy usłyszeć je będzie można na czterech ścieżkach dźwiękowych:

– „All I Feel Is You” – jako tytułowy utwór (i poza muzyka filmową, jedyny w filmie) najnowszego dramatu sensacyjnego „Hours” z Paulem Walkerem („Szybcy i Wściekli”),

– „Say Goodbye” – otwierający thriller „Mindscape”,

– „The One For Me” – w komedii „Best Night Ever” i „The Starving Games”.

Polecane

Share This