Natalia Szroeder na Times Square w Nowym Jorku


2021.10.21

opublikował:

Natalia Szroeder na Times Square w Nowym Jorku

fot. mat. pras.

Natalia Szroeder dołączyła do polskich artystek, których wizerunki pojawiły się w tym roku na billboardzie na nowojorskim Times Square. Dzięki inicjatywie Spotify Equal, która promuje twórczość kobiet z całego świata. W poprzednich miesiącach wśród twarzy kampanii mogliśmy zobaczyć m.in. Lunę, Brodkę i Hanię Rani.

Trochę nie wiem co powiedzieć. TIMES SQUARE. Samo serce Nowego Jorku. Stamtąd dziś patrzę na świat i myślę sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych – komentuje Natalia.

5 listopada na rynku pojawi się nowy krążek artystki zatytułowany „Pogłos”. Wczoraj w sieci pojawiło się poruszające live video do singla „1-2 X”.

1-2 X napisałam w nocy z pierwszego na drugiego października (kiedyś chyba wrzucę gdzieś do sieci wszystkie pierwsze szkice piosenek, tzw. dyktafonówki, żeby pokazać Wam jaką drogę przechodzą te utwory od powstania melodii, tekstu, do finalnej wersji- to serio fascynujący proces). Tak się cieszę, że rzutem na taśmę, udało nam się zdążyć z tym nagraniem jeszcze przed premierą albumu. Zależało mi bardzo na tym, byście dostali ten przedsmak jeszcze przed całą płytą, bo ten utwór dużo mówi. Dużo tłumaczy. Dużo w nim smutnego romantyzmu, którego mam w sobie od zawsze olbrzymie pokłady, i który bardzo jest obecny na tej płycie – pisze wokalistka.

Powstał live, bo jakoś nie potrafiłam sobie wyobrazić wyreżyserowanego obrazka do tych dźwięków. Każdy opcjonalny scenariusz mnie wkurzał i irytował. I nie pasował po prostu. Więc jest live.

Polecane

Share This