Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz udostępnili wyjątkowy koncert


2021.02.17

opublikował:

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz udostępnili wyjątkowy koncert

fot. kadr z wideo

Z okazji tegorocznych walentynek Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz przygotowali specjalny koncert, który udostępnili słuchaczom za darmo na YouTube. W towarzystwie wybitnych muzyków artyści zabierają widzów w muzyczną podróż, podczas której opowiedzą historię miłosną, a to wszystko przy dźwiękach jazzu, swingu z odrobiną popu.

Koncertowi towarzyszyła specjalna scenografia, która ozdobiła prywatne wnętrza Nataszy i Janusza. W eleganckim stylu z odrobiną błysku i szyku zamkniętego w czterech ścianach, wykonają ulubione miłosne utwory, które towarzyszą im całe artystyczne życie.

Podczas koncertu można usłyszeć utwory takie jak „Augustowskie noce”, „Dream A Little Dream Of Me” czy „Diamonds Are A Girl’s Best Friend”.

W ubiegłym roku Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz przyłączyli się do Hot 16 Challenge 2. Oboje połączyli swoje zwrotki w jedno nagranie, które zaczynało się w sali teatru i i kończyło na ulicy. Jednocześnie nominowali do dalszej zabawy Daniela Wolińskiego, Borysa Szyca i zespół teatru Studio Buffo.

Natasza Urbańska otwiera nowy rozdział

W ostatnich miesiącach fani Nataszy dostali od niej dwa single – „Nieuchronne” i „Ile”. Obie piosenki są owocem współpracy wokalistki z duetem producenckim Sampler Orchestra, dodatkowo autorem tekstu do „Ile” jest Ten Typ Mes. Piosenki zapowiadają nowy muzyczny rozdział w życiu artystki. Na szczegóły jej płyty musimy jednak jeszcze poczekać.

Polecane


Share This