Natasza Urbańska już w środę w Niebie


2021.11.29

opublikował:

Natasza Urbańska już w środę w Niebie

fot. mat. pras.

W miniony piątek do sklepów trafił nowy krążek Nataszy Urbańskiej zatytułowany „Rajd 44”. Już w najbliższą środę artystka wspólnie ze swoim zespołem zawita do warszawskiego klubu Niebo na koncert premierowy. Będzie to pierwszy po latach jej całkowicie autorski koncert. Bilety są jeszcze w sprzedaży.

„Rajd 44” to drugi studyjny album Nataszy. Organiczne dźwięki w nowoczesnej aranżacji powstały pod skrzydłami Sampler Orchestry (Stanisław Koźlik, Paweł Moszyński), znanymi z projektów nominowanych do Fryderyków („Różewicz – Interpretacje” Sokoła i Hadesa, „Ślubu nie będzie” Marysi Starosty). Pierwszy singiel z płyty pt. „Nieuchronne” ukazał się w 2020, tym samym zapowiadając nową, niezależną drogę artystki. Swój talent do produkcji płyty dołożyli artyści, którzy są najlepsi w swoim gatunku jak: Maciej Maleńczuk, Ten Typ Mes czy Dobrosław Jabłoński.

Natasza jest wydawcą, współkompozytorem, współautorem i autorem tekstów piosenek na płycie „Rajd 44”. Opowiada na niej o swojej drodze zawodowej jaką do tej pory przeszła, wyboistą i pełną zakrętów. Pierwszą metą jest właśnie ta płyta, na której Natasza odnajduje siebie jako artystkę i twórcę.

Polecane

Share This