Natasza Urbańska z producentami Sokoła i Marysi Starosty

twór ten zapowiada nowy muzyczny rozdział w życiu wokalistki


2020.11.04

opublikował:

Natasza Urbańska z producentami Sokoła i Marysi Starosty

Nieuchronne, to nowy singiel Nataszy. Utwór ten zapowiada nowy muzyczny rozdział w życiu wokalistki. Te organiczne dźwięki w nowoczesnej aranżacji powstały pod skrzydłami Sampler Orchestra ( Stanisław Koźlik, Paweł Moszyński), znanymi z projektów nominowanych do Fryderyków ( Różewicz – Interpretacje , Marysia Starosta – Ślubu nie będzie ). Natasza wybrała drogę niezależnej Artystki, pozostając tym samym swoim własnym wydawcą.

Utwór Nieuchronne opowiada o zagubieniu w świecie zdominowanym przez sztuczny świat Internetu, świat gdzie relacje międzyludzkie są zagłuszane i tym samym wypierane przez social media. O szukaniu na nowo bliskości z drugą osobą, o budowaniu relacji z najbliższymi gdzie zwykły dotyk ,uśmiech czy czas spędzony razem staje się niezwykły. Tylko razem stajemy się pełniejsi, silniejsi wobec coraz bardziej agresywnego świata.

Obraz do utworu Nieuchronne to zremiksowana wizja rzeczywistości w której przyszło nam się znaleźć. Przytłoczeni technologią, nasze emocje, kontakty międzyludzkie czy otaczający nas świat kondensują się w formę pikseli. Teledysk wciąga widza w świat chaosu, z którym przychodzi nam się mierzyć każdego dnia.

Zorza polarna, która zainspirowała Artystkę, ma silne pole magnetyczne które przyciąga wzrok i zachwyca cały świat, jest jednak zjawiskiem nienamacalnym. Jest złudzeniem. Szukamy więc na nowo bliskości z drugą osobą, która jest jedyną wartością w dzisiejszym świecie.

Polecane

Share This