Natural Dread Killaz ft. Adry – „Na Wakacje” (video)


2013.07.01

opublikował:

Natural Dread Killaz ft. Adry – „Na Wakacje” (video)

W ferworze walki z letnimi upałami ekipa Natural Dread Killaz i Riddim Bandits nie próżnuje, racząc swoich fanów nagranym specjalnie z tej okazji utworem. „Na Wakacje” to spontaniczny twór muzyków i wokalistów tych zespołów, który zdecydowanie zachęca do wyjazdu poza miasto by odetchnąć od zgiełku i przede wszystkim wypocząć.

Pogodny klimat utworu utrzymany został w koncepcji ska. Słońce, plaża, góry, jeziora – w zasadzie każdy zakątek kraju posłużył jako scenografia do teledysku, a ekipa zjeździła setki kilometrów, aby pokazać miejsca, które są najczęstszymi celami wakacyjnych wypoczynków. Inicjatorem powstania utworu jest Adrian „Belgi” Ciechanowski – nowy klawiszowiec zespołu Riddim Bandits, który na stałe współpracujące z Natural Dread Killaz. Muzyk pochodzi z Belgi, dlatego też piosenka „Na wakacje” jest dwujęzyczna. Współautorem tekstu jest Yanaz.

Za produkcję utworu odpowiadają Belgi wraz z Riddim bandits, a tworzeniem wideoklipu zajęła się grupa OGfilms przy wsparciu Yanaz`a, który niedawno objawił swój talent reżyserski. Premiera teledysku już 31 lipca.

Belgi – Na Wakacje feat. Yanaz (prod. Riddim Bandits)

Muzyka: Adrian „Belgi” Ciechanowski

Paweł „Cibel” Wróblewski – Gitara

Marcin „Cziko” Pająk – Klawisze

Paweł Rosiak – Bas

Słowa: Adrian „Belgi” Ciechanowski, Grzegorz „Yanaz” Janas

Chórki: Basia eM Miedzińska, Magda „Jazzy” Dzięgiel

Producent wykonawczy: Manuel „Mesajah” Rengifo Diaz

Mastering: Robert Szydło

Produkcja teledysku: OGfilms

Polecane

Share This