#NBABallot, czyli wspieramy Marcina Gortata


2015.01.18

opublikował:

#NBABallot, czyli wspieramy Marcina Gortata

Wiemy, że jesteśmy portalem muzycznym, ale kibicujemy Marcinowi Gortatowi i w związku z tym mamy do Was prośbę. 15 lutego w nowojorskiej Madison Square Garden odbędzie Mecz Gwiazd NBA. Polak ma szansę wystąpić w tym spotkaniu, a Wy możecie wydatnie się do tego przyczynić.

O tym, kto zagra w All-Star Game, zdecydują kibice. Marcin Gortat jest obecnie na siódmym miejscu wśród graczy reprezentujących Wschodnią Konferencję. Zawodnik Washington Wizards ma już ponad 100 tysięcy głosów, ale do szczęścia potrzeba mu znacznie więcej. Aby wystąpić w lutowym meczu Gortat musi pokonać takie gwiazdy jak Carmelo Anthony czy Pau Gasol, którzy mają ponad 300 tysięcy głosów. Jeśli się sprężymy, damy radę odrobić tę stratę 🙂

Jak możecie pomóc Marcinowi? Sposoby są trzy – można zarejestrować się na NBA.com i głosować tam, drugą opcję jest pobranie aplikacji NBA Game Time na urządzenia mobilne, ale jest też znacznie prostszy sposób – wystarczy raz dziennie na Facebooku, Twitterze lub Instagramie opublikować post, w którym pojawi się hashtag #NBABallot oraz imię i nazwisko środkowego Washington Wizards (Marcin Gortat #NBABallot). Głosowanie trwa do 19 stycznia.

Ważna rzecz – publikując posty, musicie ustawić ich status jako „publiczny”. Wasze wpisy, kiedy są widoczne tylko dla znajomych, nie będą liczone.

Nawet jeśli Marcin nie uzyska odpowiedniej ilości głosów, ma szansę znaleźć się na ławce rezerwowych, których wybiorą trenerzy obu drużyn.

Polecane

Share This