NEGATYW – making of koncertu w Planetarium Śląskim


2012.01.03

opublikował:

NEGATYW – making of koncertu w Planetarium Śląskim

Dziś o 22.00 w TVP Kultura koncert…

Zobacz making on niesamowitego koncertu Negatywu

Dziś (03.01.2012 – wtorek) o godzinie 22:00 w TVP KULTURA odbędzie się premiera koncertu zespołu NEGATYW który został zrealizowany w Planetarium Śląskim. Obiekt ten znajduje się w parku, który jest największym w Europie. Planetarium oddaje niesamowity klimat.

Nie był to zwykły koncert. Odbył się w zegarze słonecznym, a tłem była kopuła, w której odbywają się przeróżne tematyczne seanse. Koncert ten odbył się pod gołym niebem, bez udziału publiczności podobnie jak Pink Floyd w Pompejach, tylko sami muzycy i ich twórczość. Cała produkcja DVD trwała 30 godzin i zostało zwiezionych kilka samochodów sprzętu, a nad całością pracowało 28 osób. Cały koncert został nakręcony przez 8 kamer w nowoczesnej technologii HD.

Na koncercie NEGATYW wykonał kilkanaście piosenek, które ukazały się na wcześniejszych płytach, oraz dwie premierowe. Materiał jest bardzo interesujący. Koncert ten został dołączony do najnowszej płyty. Na internetowym portalu CGM.pl można zobaczyć kulisy powstawania tego wydarzenia. Dwie dodatkowe kamery rejestrują pracę techniki operatorów kamer i zespołu nad koncertem. Efekt ten naprawdę jest zaskakujący i ciekawy.

Polecane

Share This