Nelly Rokita z Big Cycem?


2009.06.24

opublikował:

Nelly Rokita z Big Cycem?

Krzysztof Skiba nigdy specjalnie powagą nie grzeszył. Stąd do wszystkich wiadomości jakie docierają do nas z obozu Big Cyca podchodzimy z potrójną ostrożnością i poczwórną nieufnością. Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy tak absurdalnego maila, że postanowiliśmy go nie weryfikować i udostępnić jego treść w całości. Sami oceńcie ile w tym prawdy a ile bujda-marketingu.

„W warszawskiej Galerii Freta podczas imprezy nowego tygodnika poświęconego celebrytom Wprost Light, Krzysztof Skiba omawiał z panią poseł Nelly Rokitą jej występy w ramach wakacyjnej trasy zespołu Big Cyc. Nelly postanowiła ostatecznie porzucić politykę i zostać u boku Big Cyca dynamiczną gwiazdą rocka.

W trakcie miłej pogawędki ustalono, że Nelly będzie pojawiać się na scenie w seksownych strojach w trakcie wykonywania takich piosenek jak „Kręcimy pornola”, „Załóż gumę na instrument” oraz „Wielka miłość do babci klozetowej”. Była doradczyni prezydenta Kaczyńskiego wyraziła tez chęć udziału w najnowszym teledysku zespołu Big Cyc pt. „Dziewczyny kochają niegrzecznych chłopaków”.”

Polecane

Share This