Neony mają już trzeci klip


2011.06.30

opublikował:

Neony mają już trzeci klip

Polski, indie rockowy zespół Neony ma już na koncie trzeci klip! Utwór „Pani Zuo” pochodzący z ich debiutanckiego krążka „Niewolnicy Weekendu” to lekka historia o współczesnych nastolatkach.

Wrocławskie Neony rozpoczęły prężnie sezon koncertowy. Już 2 lipca wyruszają na Dni Kultury Polskiej do Bratysławy na Słowacji a dzień później do Gdyni na festiwal Opener, gdzie wystąpią na scenie Tend Stage. 15 lipca, świętując rocznicę wygranej w Jarocinie, zespół pojawi się na tym festiwalu dwukrotnie. Pierwszy, skrócony set Neonów będzie można usłyszeć w piątkowe popołudnie na dużej scenie,  a około 1.30 w nocy pełny koncert z niespodziankami na dachu Red Bull Tourbus.

Podczas wszystkich występów będzie można usłyszeć skoczne, energetyczne utwory z płyty „Niewolnicy Weekendu” oraz wiele nowych kompozycji. Pojawi się m.in. „Gorący Styczeń”, „Muszę porozmawiać  o tym z Tobą”, „Upijam się miastem”, „Wasza klasa”, bardzo letni przebój „Słoneczne baterie” oraz „Pani Zuo”, do którego powstał najnowszy teledysk nakręcony przez młodego reżysera z Wrocławia, Piotra Naumowicza.

Sceny do „Pani Zuo” powstały bardzo spontanicznie, cały zespół brał udział w kreacji i realizacji scen.

Tagi


Polecane

Share This