Neony: rockowa łobuzerka w Cudzie nad Wisłą


2011.08.04

opublikował:

Neony: rockowa łobuzerka w Cudzie nad Wisłą

Po wydaniu debiutanckiego krążka „Niewolnicy Weekendu” w lutym 2011, czwórka artystów skupiła się na koncertach w całej Polsce. Podczas wakacji wystąpili m.in.  na festiwalu Opener w Gdyni, dwukrotnie podczas festiwalu w Jarocinie i w wielu innych miastach, podróżując głównie z muzycznym autobusem Red Bull Tourbus. Zarejestrowany koncert w Radiowej Czwórce wciąż można oglądać na stronie radia i na Youtube. Przyszedł czas na porządny koncert klubowy w stolicy.  Neony szykują dla Warszawiaków sporą dawkę indie rockowej energii w języku ojczystym.

Równolegle z trasą koncertową zespół już teraz pracuje nad nowym materiałem, z którym po zakończeniu jesiennej, klubowej trasy, wejdzie do studia. Mają już na koncie trzy klipy do utworów: „Gorący Styczeń” (pierwszy singiel), „Muszę porozmawiać o tym z Tobą” oraz „Pani Zuo”, które dostępne są do obejrzenia w sieci, czy na stronie zespołu.

Nowych kompozycji, klipów oraz ciekawych materiałów dvd można oczekiwać w nowym albumie, jak zapowiada zespół. Na razie trwają przygotowania i koncerty, a na jeden z nich który odbędzie się w Warszawie, 4 sierpnia w klubie „Cud nad Wisłą”, gorąco zapraszamy już teraz.

Cud nad Wisłą
NEONY


Suport: Voltage Betty


4 sierpnia


Start: 20.30

Tagi


Polecane

Share This