Nergal: Antyszczepionkowcy, to ci sami idioci, którzy głosowali na Trumpa, Dudę i PiS


2021.01.11

opublikował:

Nergal: Antyszczepionkowcy, to ci sami idioci, którzy głosowali na Trumpa, Dudę i PiS

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Nergal, czyli Adam Darski, zabrał głos w toczącej się w Polsce dyskusji dotyczącej szczepień. Lider Behemoth podzielił się z fanami wspomnieniem sprzed dekady. Muzyk udostępnił zdjęcie zrobione dziesięć lat temu tuż po wykryciu u niego białaczki i okrasił je mocnym komentarzem skierowanym do tzw. antyszczepionkowców.

Darski, podobnie jak i inni muzycy, nie gra koncertów przez pandemię koronawirusa. Swój wolny czas poświęca m.in. na tworzenie nowej muzyki, ćwiczenia czy jogę. Kontakt z fanami utrzymuje za pośrednictwem social mediów, gdzie często komentuje bieżące wydarzenia. Tym razem, w jednym ze swoich ostatnich postów, artysta podzielił się swoim zdaniem co do szczepień. Na swoim Instagramie udostępnił zdjęcie sprzed dziesięciu lat, zrobione dwa tygodnie po tym jak wykryto u niego białaczkę. Zdradził, że znalazły się wtedy osoby, które odradzały mu poddanie się chemioterapii. Uważali, że może ona zniszczyć jego organizm, a zamiast chemii powinien spróbować alternatywnej medycyny. Postanowił jednak posłuchać lekarzy i zdecydował się na tradycyjne leczenie. Teraz przyznał, że to właśnie ta decyzja uratowała mu życie. Zwrócił się także do fanów, aby nie słuchali „szamanów, populistów i idiotów” w kwestii szczepień na Covid.

Ostatecznie decyzja będzie należeć do was, ale nie dziwi mnie ogromna rzesza antyszepionkowców. To ten sam niewykształcony tłum, który głosował na Trumpa, Dudę i PiS w Polsce. To ten sam tłum, który zalewa social media dziwnymi teoriami spiskowymi – napisał Nergal.

SPRAWDŹ TAKŻE: Tomb: „Wielu nazywa rap nowym popem, a ja nigdy nie pisałem się na robienie popu”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This