Nergal do fanów: „Nie bądźcie covidiotami”. Wpis wywołał burzę


2021.11.20

opublikował:

Nergal do fanów: „Nie bądźcie covidiotami”. Wpis wywołał burzę

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Czwarta fala pandemii hula w najlepsze, każdego dnia rośnie liczba nowy zakażeń koronawirusem. Nadal prawie połowa Polaków nie została zaszczepiona. Ci, którzy przyjęli szczepionkę, dostali w mijającym tygodniu wiadomości z zaproszeniem do zapisywania się na dawkę przypominającą. Nergal ma trzecią dawkę za sobą i przy okazji jej przyjęcia apeluje do fanów.

Nawet tematy religijne nie są obecnie tak polaryzujące jak szczepienia. Jednocześnie oba te tematy mają ze sobą wiele wspólnego. Możesz albo zaufać sprawdzonej nauce, albo dalej żyć z przestarzałymi pseudo wierzeniami. Ale nie daj Boże, żebyś poważnie zachorował. Pomyślcie o swoich ludziach. Nie bądźcie covidiotami. Dbajcie o siebie nawzajem – napisał artysta.

Trudno nie przyznać Nergalowi racji – temat szczepień faktycznie budzi skrajne emocje, co potwierdzają komentarze pod postem lidera Behemotha. Obok internautów chwalących muzyka za przyjęcie trzeciej dawki i promowanie szczepień nie brak też wpisów, których autorzy życzą mu śmierci, ale również tych, w których wytyka mu się dzielenie społeczeństwa.

Mówi, żeby być uprzejmym, ale nazywa ludzi covidiotami. Stary, dosłownie połowa twoich fanów, jeśli nie więcej, jest przeciwna przymusowym szczepionkom.”; „Głosisz miłość i dobroć zaraz po tym, jak wyśmiewasz całą grupę ludzi tylko dlatego, że widzisz świat inaczej niż oni, nie zauważyłeś tego?” – oceniają słuchacze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Polecane

Share This