Nergal do Piasecznego po słowach posła PiS: „***** ten w ciemię bity konserwatywny k*rwidół”


2021.03.19

opublikował:

Nergal do Piasecznego po słowach posła PiS: „***** ten w ciemię bity konserwatywny k*rwidół”

foto: P. Tarasewicz

Wokalista udostępnił ku przestrodze nagranie ze szpitala, w którym mówi, że myślał, że zarażenie koronawirusem przejdzie spacerkiem:

– Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują.

Podczas programu Tłit Wirtualnej Polski, Bolesław Piecha, poseł PiS nawiązując do słynnej imprezy urodzinowej Piasecznego (podczas, której padły słynne już słowa ***** *** ***** Konferderację), stwierdził, że wokalista wcześniej „kozaczył” w kwestii obostrzeń, a teraz sam zachorował.

– Widziałem pewnego celebrytę, piosenkarza znanego, który na początku troszeczkę kozaczył, jeśli chodzi o obostrzenia, dystanse i dzisiaj zapadł na tę chorobę. Życzę mu powrotu do zdrowia, ale niech to będzie przestroga, że z naturą – taką, jaką jest epidemia, jaką jest COVID-19 – żartować ani nonszalancko się zachowywać nie wolno – powiedział wiceminister zdrowia.

Na te słowa zareagował Nergal. Na swoim Facebooku napisał:

– Zdrowiej mój przyjacielu, nieśmiertelny i silniejszy niż kiedykolwiek. ***** *** i Konfederację, i cały ten w ciemię bity konserwatywny k*rwidół.

Get well my friend and the undying and stronger than EVER: ***** *** konfederacje i cały ten w ciemię bity konserwatywny kurwidół 🤘🤘🖤

Opublikowany przez Adam Nergal Darski Czwartek, 18 marca 2021

Polecane

Share This