Nergal komentuje słowa papieża Franciszka


2020.03.20

opublikował:

Nergal komentuje słowa papieża Franciszka

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Świat ogarnęła pandemia koronawirusa. Z godziny na godzinę przybywa zakażonych osób, a wielu chorych zmarło. W rozmowie dla włoskiego dziennika „La Repubblica” papież powiedział, że modlił się o zatrzymanie epidemii.

Poprosiłem Boga, by zatrzymał epidemię. Zatrzymaj ją swoją ręką. O to się modliłem – powiedział papież Franciszek.

Do słów głowy Kościoła rzymskokatolickiego odniósł się Nergal. Artysta wrzucił screen artykułu z Daily Mail i z prześmiewczym podpisem.

Serio? Powodzenia… – możemy przeczytać w opisie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Oh yea?! Good luck…

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Tymczasem w sieci pojawił się nowy klip zespołu Me And That Man. Tym razem jest to utwór zamykający nową płytę, zarejestrowany z gościnnym udziałem znanego ze szwedzkiej formacji Shining, Niklasa Kvarfortha, zatytułowany „Confession”

Ten kawałek to oda do rewolwerowców i śpiewaków z westernowych saloonów! Końcówka utworu zaskoczy tych zwolenników MATM, którzy nie znają mojej drugiej strony i mam nadzieję, że wywoła uśmiech na twarzach tych, którzy ją znają; to jest czytelny komunikat: Me And That Man to zespół totalnie nieograniczony i zdolny do wszystkiego – powiedział Nergal.

Drugi album formacji Me And That Man „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1” ukaże się27 marca 2020 roku. Album został zarejestrowany w składzie: Adam Nergal Darski – gitara / voc, Sasha Boole – gitara / voc, Matteo Bassoli – bass / voc oraz Łukasz Kumański – perkusja / voc, ale na krążku nie zabraknie licznych, interesujących i zaskakujących gości – są to między innymi: Corey Taylor (Slipknot), Brent Hinds (Mastodon), Matt Heafy (Trivium) oraz Jørgen Munkeby z norweskiego Shining.

Polecane

Share This