Nergal, Lars Ulrich, Marylin Manson i inne gwiazdy w nowym klipie Coreya Taylora


2020.07.30

opublikował:

Nergal, Lars Ulrich, Marylin Manson i inne gwiazdy w nowym klipie Coreya Taylora

fot. Ashley Osborn

Po latach spędzonych na czele Slipknot i StoneSour Corey Taylor wreszcie zdecydował się nagrać solowy materiał. Płyta „CMFT” ukaże się 2 października, ale już teraz możemy posłuchać dwóch promujących go utworów – „Black Eyes Blue” oraz „CMFT Must Be Stopped”. W tym drugim gościnnie pojawili się Tech N9ne i Kid Bookie.

Nowe piosenki to pełne spektrum ognistego, nieustraszonego rock and rolla od artysty, który w swej twórczości inspirował się hard rockiem, klasycznym rockiem, punk rockiem i hip hopem. „Black Eyes Blue” wypełnia pełen bólu śpiew Coreya i nostalgia, z kolei rytmiczne „CMFT Must Be Stopped”, przywołujące skojarzenia z debiutem Slipknot, na wyższy poziom pomogli wnieść multiplatynowy artysta Tech N9ne oraz brytyjski MC – Kid Bookie. Utworowi towarzyszy nakręcony przez Djaya Brawnera teledysk, w którym Taylor zdobywa mistrzowski pas CMFT. Gościnnie w klipie występują dobrzy kumple Taylora – Marilyn Manson, Lars Ulrich, Rob Halford, Chris Jericho czy Nergal.

Album „CMFT” powstawał od dłuższego czasu, dlatego w zestawie znalazły się zarówno całkiem świeże numery, jak i kawałki, które Corey napisał gdy był nastolatkiem. Sesja odbyła się w studiu Hideout w Las Vegas, pod okiem producenta Jaya Rustona. Coreyowi towarzyszył zespół w składzie: Christian Martucci (gitara), Zach Throne (gitara), Jason Christopher (bas) i Dustin Robert (perkusja).

Polecane

Share This